Skip to main content

Fale Inspiracji

Zapisz się na newsletter Fale Inspiracji i zainicjuj
proces spotykania się ze sobą w 2023 roku.

FALE INSPIRACJI to zamknięty, nietuzinkowy cykl 12 listów, które będziesz otrzymywać ode mnie przez cały 2023 rok, raz w miesiącu.

FALE INSPIRACJI to zaproszenie, aby wyruszyć ku przemianie i przejść przez 2023 rok z większą uważnością i poszerzoną świadomością. To zachęta, aby regularnie znajdować czas na spotkania ze sobą w towarzystwie treści , które dla Ciebie przygotowałam. A następnie aby… eksplorować, doświadczać, uczyć się i wzrastać.

W FALACH INSPIRACJI możesz transformować swoją relację ze sobą, bo właśnie od jej jakości zależy jakość całego Twojego życia. Relacja ze sobą jest nie tylko fundamentem dla relacji z ludźmi w Twoim życiu, ale buduje również Twoje podejście do tego, z czym spotykasz się na co dzień.

Dlatego tak ważne jest, aby była ona oparta na rozpoznaniu prawdy, na akceptacji oraz miłości. W takiej odsłonie oraz jakości Twoja relacja ze sobą będzie Cię prawdziwie wspierać w życiu w poszerzonej świadomości.

W każdym z 12 listów znajdziesz hasło przewodnie: będzie to słowo-klucz na literę ?i”, które poprowadzi Cię przez dany miesiąc. Od intencji… do iluminacji.

We wspomnianych listach podzielę się z Tobą moimi osobistymi refleksjami i dołączę zestaw materiałów do indywidualnej pracy: pytania pogłębiające, aktywację na poziomie czakry serca oraz intuicyjne przesłanie.

Wyrusz ku przemianie

Cykl dostępny jest wyłącznie dla osób zapisanych – dlatego zapisz się na newsletter FALE INSPIRACJI już dzisiaj i zainicjuj proces zbliżania się do siebie w 2023 roku!

12 listów, które otrzymasz ode mnie w ramach cyklu FALE INSPIRACJI otworzą dla Ciebie drzwi do nowych wglądów, uświadomień i uzdrowień.

FALE INSPIRACJI to zaproszenie do przestrzeni, w której możesz eksplorować, doświadczać i uczyć się.

Raz w miesiącu wprost do Twojej skrzynki trafi przygotowany z wyższym prowadzeniem materiał, który da ci możliwość stworzenia przestrzeni do niezwykłych aktywacji na poziomie ciała, umysłu i ducha.

Zapisz się na newsletter i zainicjuj proces intymnych spotkań ze sobą.

Jest w Tobie mądrość, z której możesz czerpać w każdym momencie. Masz w sobie Wewnętrznego Mistrza, który niczym w hibernacji czeka na Twoje przywołanie oraz pozwolenie, aby zacząć wspierać Cię w wyprawie ku przemianie.

Pytania do pracy własnej, które otrzymasz w każdym z 12 listów ode mnie są okazją, aby poprosić Twoją Wewnętrzną Mądrość o wskazówki.

Wiedz, że pytania te mogą Cię triggerować (wytrącać z równowagi), ale właśnie taki jest ich cel! To w przepiękny sposób wskaże Ci obszary do uzdrowienia, które potrzebują Twojej uwagi.

W ten sposób Twoja wewnętrzna prawda będzie mogła wypłynąć spod welonów iluzji, które tworzą przekonania, które Cię blokują, schematy, które Cię ranią i wierzenia, od których kurczysz się w sobie zamiast wzrastać.

Możesz uwolnić je wszystkie, a co więcej: jesteś jedyną osobą, która może to zrobić. Uwolnienie ich pozwoli Ci zobaczyć, poczuć i w pełni przekonać się, że jesteś kimś znacznie bardziej wyjątkowym, niż może Ci się wydawać.

Jesteś istotą duchową, która doświadcza ziemskiego życia – w zachwycie, mądrości oraz wolności. Właśnie tak możesz odbierać wszystko, co składa się na Twoją osobistą rzeczywistość, jeśli zdecydujesz się spotkać ze sobą w świetle i cieniu, w uniwersalnej, najwyższej prawdzie i bezwarunkowej miłości.