Skip to main content

Kurs Ty i Twój Wewnętrzny Krąg

Zaplanuj podróż w głąb siebie
Cykl warsztatów i kursów
Theta Healing®

Kurs Ty i Twój Wewnętrzny Krąg

Autor Vianna Stibal

Stale się rozwijamy i ewoluujemy, a podczas procesu wzrostu bardzo ważne jest posiadanie silnego systemu wsparcia i relacji z ludźmi wokół nas. Tylko z odpowiednim wsparciem możemy w życiu pewnie iść przed siebie.

Ten kurs naprawdę zmieni Twoje życie i przygotuje cię do pójścia naprzód, dając ci jasność i rozeznanie, kto powinien być częścią twojego wewnętrznego kręgu. Nauczysz się także jak pracować ze sobą, aby zacząć przyciągać ludzi o właściwych i podobnych poglądach, aby stali się częścią Twojego wewnętrznego kręgu.

Kurs Ty i Twój Wewnętrzny Krąg został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci osiągnąć sukces w każdym aspekcie Twojego życia, abyś świadomie potrafił umieścić wokół siebie odpowiednich ludzi, wiedząc, kto powinien być Twoim najlepszym przyjacielem. Kurs ten pomoże Ci uświadomić sobie jakie cechy powinni mieć skupieni wokół Ciebie ludzie, by mogli zapewnić Ci wsparcie, pomoc i warunki do rozwoju. Zrozumiesz także jak przyciągnąć do swojego życia osoby, dla których Ty możesz stać się najlepszym przyjacielem i wsparciem.

SZCZEGÓŁOWA TEMATYKA WARSZTATU

Na tym seminarium nauczysz się, jak rozpoznać osoby, które powinny tworzyć Twój wewnętrzny krąg i jak rozpoznać poziom rozwoju otaczających Cię ludzi. Dowiesz się o różnych etapach rozwoju umysłu (etap dziecięcy, etap dorosłego, etap mędrca) oraz zidentyfikujesz swój rozwój w różnych przestrzeniach życia, bazując na specjalnie przygotowanym kwestionariuszu. Następnie rozpoznasz, co musisz zrobić, aby znaleźć się w takim miejscu, które umożliwi Ci rozwinąć umiejętności i opanować takie cnoty by stawać się z każdym dniem coraz lepszym człowiekiem i skuteczniejszym uzdrowicielem.

Jeśli pracując jako uzdrowiciel, otaczasz się ludźmi, którzy potrzebują ciągłej zachęty, popychania do rozwoju i przekonywania do uzdrawiania, Twoja energia i chęć niesienia pomocy zostanie najprawdopodobniej bardzo szybko wyczerpana. Dlatego niektóre osoby z Twojego wewnętrznego kręgu powinny być takimi, które Cię wspierają i niosą niezbędną pomoc.

W trakcie kursu nabędziesz świadomości, dlaczego twój wewnętrzny krąg zmienia się tak dynamicznie, dlaczego zmieniasz swoich przyjaciół i jakich bratnich dusz potrzebujesz wokół siebie, abyś mógł żyć w homeostazie, harmonii i dobrym samopoczuciu. Abyś nadal mógł pomagać ludziom jednocześnie wspierając rozwój całej Planety. Nie zapominaj, że Twój dobrostan ma ogromną wartość, więc zadbaj o niego.

Nauczysz się, jak pracować z klientami poprzez rozpoznanie etapu rozwoju ich umysłu. W ten sposób zrozumiesz na głębszych poziomach swoich klientów, studentów i czynniki, które kształtują ich osobowość oraz mają wpływ na ich zachowanie. Dzięki temu wnikliwiej rozpoznasz ich uwarunkowania i automatyczne schematy. Pozwoli to skuteczniej pomóc im iść naprzód.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Warsztat odbywa w formacie online na żywo, poprzez aplikację Zoom lub stacjonarnie w Zielonej Górze.
Czas trwania: 2 dni

Godziny trwania

Zajęcia trwają w następujących godzinach:
I dzień – godz. 10:00 do 17:00-17:30
II dzień – godz. 9:00 do 16:00-16:30
z godzinną przerwą obiadową każdego dnia.

Koszt

Całkowita cena wynosi 980 zł.
Wpłat można dokonywać na następujące konto:

Anatomia Świadomości MagdaLena Krawiec
83 1140 2004 0000 3102 8059 5764

Tytułem wpłaty proszę podać nazwę i datę kursu oraz imię i nazwisko uczestnika.

Wpłata 300 zł zaliczki jest rezerwacją miejsca na warsztacie.

Najbliższy kurs „Ty i Twój Wewnętrzny Krąg” odbędzie się:

  • Brak daty – Ty i Twój Wewnętrzny Krąg [Osobiście i Online]
Zapisz się na Kurs Ty i Twój Wewnętrzny Krąg w terminie - Brak daty

Ważne! Warunkiem koniecznym udziału w Kursie „Ty i Twój Wewnętrzny Krąg” jest ukończenie następujących kursów:

Cena zawiera

  • Skrypt Ty i Twój Wewnętrzny Krąg – wersja elektroniczna,
  • Międzynarodowy Certyfikat Uczestnictwa wydawany przez Instytut THInK Vianny Stibal Montana, USA.

INFORMACJA DOT. MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH: 

Uczestnicy biorący udział w kursie stacjonarnie, w Zielonej Górze, materiały szkoleniowe w wersji papierowej otrzymują po przybyciu na miejsce wydarzenia.

W przypadku uczestnictwa online, na Zoom – materiały szkoleniowe w wersji papierowej wysyłane są na terenie Polski za pośrednictwem przesyłki kurierskiej. W przypadku zapisu na kurs tuż przed terminem jego rozpoczęcia lub w przypadku miejsca zamieszkania poza granicami Polski – materiały dostarczane są w wersji elektronicznej.

 

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.