Skip to main content

Coś o mnie...

Opowiadam o rzeczach, które odkryłam
w zmieniającej życie podróży
w głąb własnej podświadomości

O mnie

Instruktor i terapeuta techniki Theta Healing®. Mentalny coach i uzdrowiciel intuicyjny

Witaj Piękna Duszo, nazywam się Magdalena Krawiec,

od wielu lat zajmuję się zgłębianiem nauk i metod, dzięki którym niestrudzenie podążam ścieżką rozwoju umysłu, życia w przebudzonej, wielowymiarowej świadomości i eksploracji niesamowitych potencjałów ludzkich organizmów do samouzdrawiania i kreowania poza granicami ?możliwego?.

Podczas tego czasu studiowałam nauki wielu mistrzów Dalekiego Wschodu ale także tradycji sufickiej, kabały czy buddyzmu. Zgłębiałam przekazy Oświeconych Mistrzów, uzdrowicieli i mistyków. Podróżowałam do odległych zakątków świata aby uczyć się od maestrów, szamanów i wiedzących jak bezpiecznie poruszać się w świecie subtelnych energii. Robiłam to po to aby poradzić sobie z trudnościami, jakie pojawiły się w moim życiu, po zupełnie niespodziewanym, spontanicznym przebudzeniu się we mnie energii Kundalini.

Wszystkie przeżycia, uzdrowienia, wglądy, których doświadczyłam ostatecznie umożliwiły mi domknięcie trudnego, bogatego w głębokie transformacje czasu Ciemnej Nocy Duszy i wejście na drogę intuicyjnego uzdrowiciela, mentora na ścieżce rozwoju duchowego i przewodnika życia w przebudzonej świadomości.

W 2018 roku zaczęłam uczyć się od jednej z największych uzdrowicielek naszych czasów Vianny Stibal, metody uzdrawiania energiami Theta Healing®. Dziś jestem certyfikowanym instruktorem tej niezwykłej techniki na poziomie mistrzowskim i pomagam wszystkim chętnym zgłębiać tajniki pracy z energiami na wielu poziomach istnienia.

W stanie spowolnionych fal mózgowych przeprowadziłam setki sesji, niezliczoną ilość medytacji, aktywacji i energetycznych uzdrowień.

Jestem też wieloletnią studentką dr Joe Dispenzy, nauczyciela specjalizującego się odkrywaniem potęgi i nadprzyrodzonych umiejętności ludzkiego umysłu.

Moją pasją jest wskazywanie innym istotom drogi do samodzielnego wzrostu tak, aby mogły w pełnej uważności odkrywać i urzeczywistniać aspekty życia w poszerzonej uważności i przebudzonej świadomości.

Moją specjalnością jest mentoring  podczas pracy z umysłem podświadomym i wewnętrznym cieniem, po to aby gotowe na transformację osoby, mogły pozbyć się ograniczających je przekonań i automatycznych wzorców, które jak mentalne klatki, blokują ich rozwój, uniemożliwiają zrozumienie kim są i utrudniają odkrycie życiowych celów na to wcielenie.

Moją ulubioną dziedziną jest uzdrawianie w zakresie zdejmowania mentalnych blokad, abyś mogła/mógł mieć dostęp do twojej wewnętrznej mądrości, do najgłębiej ukrytych potencjałów i talentów. Dostęp do wewnętrznego uzdrowiciela – drzemiącej w tobie mocy do samouzdrawiania na poziomie ciała fizycznego, na poziomie umysłu i ducha. Dzięki takiemu wieloaspektowemu uzdrowieniu żyjesz w zdrowiu, obfitości, spełnieniu i miłości.   Stajesz się w tym wcieleniu osobowością, która ma ogromny, realny wpływ na losy swoje, innych ludzi i reszty świata.

Moim życiowym celem jest niesienie pomocy wszystkim, którzy pragną urzeczywistnić w pełni swoją prawdziwą naturę, której bazą jest przekonanie, że wszystko jest energią, częstotliwością, światłem a poza mikroświatem pojedynczego umysłu istnieje potężna Inteligencja, do której każdy ma dostęp. Wszystkim, którzy chcą każdego dnia zachwycać się tym kim są, skąd pochodzą i dokąd zmierzają. Wszystkim, którzy świadomie kreują swój świat i biorą pełną odpowiedzialność za siebie i swoje uzdrowienie.

Z miłością,

Magdalena

Certyfikaty

Zdobyte umiejętności potwierdzają liczne Certyfikaty

Jeśli ktoś zapytałby mnie jak energia pasji przejawia się w moim życiu to bez
wahania odpowiem: zgłębianie „nadprzyrodzonych” możliwości człowieka i jego
niezwykłych potencjałów do samouzdrawiania. To właśnie moja pasja, którą
mówiąc z głębi serca, oddaje się praktycznie od kiedy sięgam pamięcią.

Niesamowitym narzędziem do eksploracji możliwości i odkrywania ludzkich
zdolności jest niewątpliwie stan fal mózgowych zwany Theta. Stan, którego
sposoby wykorzystania są praktycznie nieskończone a w nim przebywanie
zarówno fascynujące jak i magiczne.

Dzięki temu, że na mojej drodze pojawiła się technika uzdrawiania energiami
Theta Healing®, mogłam uświadomić sobie, jak wiele jest jeszcze do odkrycia.

I tak od paru lat z ogromną ciekawością i niesłabnącym zainteresowaniem
zgłębiam tajniki Theta Healing® i spowolnionych fal mózgowych, zmieniając z
dnia na dzień, coraz bardziej i bardziej swoje paradygmaty na temat tego kim
naprawdę jestem oraz jakie są możliwości mojej świadomości i ludzkiego ciała.

Wdzięczność dla mojej nauczycielki i bratniej duszy Vianny Stibal za to,
że dzieli się ze światem swoimi  doświadczeniami i ogromną wiedzą o potencjale
stanu Theta oraz sposobami jego wykorzystania.

Zacznij swoją podróż

Daj się zainspirować i naucz się jak uzdrawiać energią bezwarunkowej miłości - najwyższą wibracją we Wszechświecie. Zharmonizuj ciało, umysł, ducha. Zacznij odkrywać ze mną swój niezwykły potencjał.

Skontaktuj się