Skip to main content

Theta Healing®

Co to jest? Na czym polega?
Dla kogo?

Theta Healing®

Co jeśli mógłbyś zostać osobą, która ma umiejętności intuicyjne i może świadomie kreować swoje życie?

Uzdrawiać siebie i innych, rozwijać się mentalnie i duchowo oraz odkryć cel swojego istnienia oraz spełniać marzenia?

Theta Healing® to technika, której bazą jest znana w starożytności metoda spowalniania fal mózgowych do zakresu 4-8 Hz, zwana częstotliwością THETA.

Współcześnie, dzięki jednej z najpotężniejszych uzdrowicielek naszych czasów – Viannie Stibal, zaczęliśmy na nowo odkrywać i przypominać sobie o tym niesamowitym narzędziu. Medytacja, która mędrcom zajmuje godziny aby wejść w odpowiednio głęboki stan relaksacji, w metodzie Theta Healing trwa kilka minut. Częstotliwość Theta, pozwala zbudować solidne połączenie, swojego rodzaju most pomiędzy świadomym i podświadomym umysłem. Część podświadoma to miejsce, gdzie przechowujemy wszystkie nasze systemy wierzeń, schematy przekonań i automatyczne programy działania. Znajdują się tam także wspomnienia i emocje, których  w większości nie jesteśmy nawet świadomi.

Wzorce naszych zachowań i schematy dziedziczymy od naszych rodziców, przodków, wcześniejszych inkarnacji, kolektywnych pól informacyjnych/świadomościowych oraz zbieramy podczas wędrówki naszej duszy pomiędzy wymiarami.

Jakie są twoje wierzenia odnośnie kobiet? Jakie są twoje przekonania na temat mężczyzn? Co myślisz na temat seksualności i miłości? Jak widzisz siebie?

Theta Healing® to wszechstronna, potężna, rozległa  i pełna wdzięku metoda. Umożliwia łatwy dostęp do podświadomego umysłu, umożliwia identyfikację i odnalezienie wszystkich ograniczających nas i zebranych tam  poglądów, wierzeń i wzorców, na podstawie których tworzymy swoje życie.

Dzięki przebywaniu w stanie fal mózgowych Theta, możemy je szybko i skutecznie przetransformować w takie, które wspierają nas w kreowaniu życia jakiego pragniemy, otwierają na nowe możliwości i umożliwiają otwarcie się na potencjały, których nie byliśmy w stanie dostrzec wcześniej.

Każda myśl, którą tworzysz, każde słowo, które wypowiadasz, każda decyzja, którą podejmujesz tworzy Twoją przyszłość.

Nasze codzienne myśli wysyłane są do naszego pola energetycznego i dalej do otaczającego nas świata, następnie wracają jako doświadczenia. W momencie, kiedy zidentyfikujesz swoje ograniczenia, blokady i obawy możesz w sposób świadomy i zaplanowany kreować życie swoich marzeń, urzeczywistniając to, co do tej pory nie było dla Ciebie dostępne.

To co zasiejesz dziś, zbierzesz jako plon jutro.

Jeśli chcesz zmian, podejmij działania inne niż dotychczas. Co jeśli Theta Healing® to metoda, która umożliwi Ci zmienić dotychczasowe życie na lepsze, dostatniejsze, zdrowsze i bardziej ciekawe?

Dołącz do mnie, nie wahaj się i wyrusz ze mną w tą piękną podróż już dziś.

Zacznij swoją podróż

Daj się zainspirować i naucz się jak uzdrawiać energią bezwarunkowej miłości - najwyższą wibracją we Wszechświecie. Zharmonizuj ciało, umysł, ducha. Zacznij odkrywać ze mną swój niezwykły potencjał.

Skontaktuj się