Skip to main content

Kurs Ty i Stwórca

Zaplanuj podróż w głąb siebie
Cykl warsztatów i kursów
Theta Healing®

Ty i Stwórca

Kiedy uczysz się jak wchodzić i pozostawać przez dłuższy czas w stanie Theta zaczynasz odbierać wiadomości i pozyskujesz informacje, które pochodzą od boskiej energii, która przepływa przez wszystko co nas otacza – Stwórcę Wszystkiego Co Jest.
Podczas tego kursu poznasz odpowiedź na zadawane bardzo często przez studentów pytanie: Skąd mam wiedzieć, czy informacje, które słyszę pochodzą od Stwórcy czy są to tylko moje własne myśli? Pełne uświadomienie uzyskasz wówczas gdy poznasz i zrozumiesz siebie.
Podczas kursu Ty i Stwórca nauczysz się jak rozpoznawać siebie i własne myśli na subtelnych poziomach. Zrozumiesz jak pracuje Twoja podświadomość i jak automatycznie próbuje rozwiązywać problemy. Weźmiesz świadomie ster w swoje ręce. Poznasz różnicę pomiędzy komunikowaniem się ze swoją podświadomością, wyższym Ja i energią Stwórcy.

SZCZEGÓŁOWA TEMATYKA WARSZTATU

Kurs Ty i Stwórca

Autor Vianna Stibal

Ten kurs to głównie ćwiczenia praktyczne, podczas których otrzymasz
doładowania do pamięci komórkowej odnośnie pogłębienie umiejętności komunikowania się ze Stwórcą oraz innymi Planami. Dowiesz się jak rozpoznać wewnętrzne aspekty podświadomego systemu wierzeń i poglądów oraz jak nawigować poprzez ich warstwy.
Pozbędziesz się blokad, które uniemożliwiają lub częściowo ograniczają Ci możliwość pełnego połączenia się z energią Stwórcy oraz jak je rozpoznawać i uwalniać u innych.

Pamiętaj, że Stwórca Wszystkiego Co Jest to energia doskonałej i czystej miłości. To ona jest siłą życiową, dzięki której wszelkie życie jest możliwe. Przejawia się ona w każdym atomie, w każdej cząsteczce, z której zbudowane jest wszystko to czym jesteś i co znasz. Naucz się zatem jak wykorzystać potencjał tej energii aby pracował dla Ciebie. Uświadom to sobie, otwórz się na rozwój duchowy i osiągnij umiejętność uzdrawiania na jeszcze głębszych poziomach.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Warsztat odbywa w formacie online na żywo, poprzez aplikację Zoom oraz stacjonarnie w Zielonej Górze. Czas trwania: 2 dni

Godziny trwania

Zajęcia trwają w następujących godzinach:
I dzień – godz. 10:00 do 17:00-17:30
II dzień – godz. 10:00 do 16:00-16:30
z godzinną przerwą obiadową każdego dnia.

Koszt

Całkowita cena wynosi 980 zł.
Wpłat można dokonywać na następujące konto:
Akademia Świadomości s.c.
97 1140 2004 0000 3602 8440 7949
Tytułem wpłaty proszę podać nazwę i datę kursu oraz imię i nazwisko uczestnika.
Wpłata 300 zł zaliczki jest rezerwacją miejsca na warsztacie.

Najbliższy kurs „Ty i Stwórca” odbędzie się:

  • Brak daty – Kurs Ty i Stwórca Theta Healing [Osobiście i Online]
Zapisz się na Kurs Ty i Stwórca w terminie - brak daty

Ważne! Warunkiem koniecznym udziału w Kursie „Ty i Stwórca” jest ukończenie następujących kursów:

Cena zawiera

  • Skrypt Theta Healing® Ty i Stwórca – wersja elektroniczna,
  • Międzynarodowy Certyfikat Uczestnictwa wydawany przez Instytut THInK Vianny Stibal Montana, USA.

INFORMACJA DOT. MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH: 

Uczestnicy biorący udział w kursie stacjonarnie, w Zielonej Górze, materiały szkoleniowe w wersji papierowej otrzymują po przybyciu na miejsce wydarzenia.

W przypadku uczestnictwa online, na Zoom – materiały szkoleniowe w wersji papierowej wysyłane są na terenie Polski za pośrednictwem przesyłki kurierskiej. W przypadku zapisu na kurs tuż przed terminem jego rozpoczęcia lub w przypadku miejsca zamieszkania poza granicami Polski – materiały dostarczane są w wersji elektronicznej.

 

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.