Skip to main content

Kurs Plany Egzystencji

Cykl warsztatów i kursów
Theta Healing®

Kurs Plany Egzystencji

Wszystko wokół Ciebie jest energią w nieustannym ruchu i przepływie. Ale zmysły i ich ograniczone możliwości postrzegania utrzymują Cię w przekonaniu, że jest inaczej. Dlatego zapraszam Cię do otwarcia się na świat cudów i zanurzenia się w różnorodności Siedmiu Planów Egzystencji. Tym razem jeszcze głębiej i szerzej. Kurs Plany Egzystencji to 5-dniowy warsztat dla osób zaawansowanych, które chcą rozwinąć wewnętrzną wrażliwość do odczuwania i rozumienia tego, co „widać” podczas spowalniania fal mózgowych do częstotliwości Theta.

CZYM SĄ PLANY EGZYSTENCJI?

Siedem Planów Egzystencji to niezwykła koncepcja, która stara się opisać i uporządkować wiedzę o Wszechświecie, wymiarach i całym Istnieniu. To także zaproszenie do odkrywania siebie oraz Stwórcy Wszystkiego Co Jest, poprzez doświadczanie różnych poziomów wibracji.

W czasie Kursu Plany Egzystencji rozpoznasz, czym są one dla Ciebie i nauczysz się korzystać z energetyki każdego z nich. Od tej chwili będziesz lepiej dostrzegać przepływ energii, zauważać nadchodzące zmiany. Dzięki pracy z czasem rozpoczniesz głębszą praktykę i udoskonalisz dar jasnowidzenia i pamiętania przyszłości. Zyskasz możliwość poruszania się przez portale i wiry energii. Poszerzysz granice niemożliwego, zdając się na mądrość Stwórcy Wszystkiego Co Jest.

SZCZEGÓŁOWA TEMATYKA WARSZTATU

Kurs Plany Egzystencji

Autor Vianna Stibal

JAK WYGLĄDA PODRÓŻ PRZEZ KURS PLANY EGZYSTENCJI?

Podczas Kursu Plany Egzystencji poprowadzę Cię do miejsca w Tobie, w Twoim wnętrzu, w Twoim sercu. Dotrzesz do nierozpoznanej wcześniej przestrzeni, pełnej narzędzi do samodoskonalenia. Dzięki tym narzędziom otrzymasz możliwość eksplorowanie swojej wieloaspektowości i nieskończoności. Wielokrotnie pomnożysz swoje umiejętności w sferze pracy z energiami i wibracjami.

CO SIĘ ZMIENI W TOBIE?

Nic już nie będzie takie jak kiedyś. Postrzeganie własnej istoty i rzeczywistości, w której żyjesz zmieni się. Ta zmiana, której doświadczysz, spowoduje, że poszerzysz się o wcześniej niedostępne aspekty. Zaczniesz postrzegać swoje życie przez pryzmat nowych szans, aby uczyć się i wzrastać. Obudzisz w sobie kolejne talenty i umiejętności przewodnika, uzdrowiciela, istoty duchowej. W energetycznym wirze, który aktywujesz podczas warsztatu, w Twoim wnętrzu, spotkasz się z nieznaną jeszcze wersją siebie – osobliwą, czarującą, wychodzącą daleko poza wszelkie wyobrażenia. Poza dotychczasowe uwarunkowania i woale iluzji.

CO ZYSKASZ DZIĘKI WIEDZY Z KURSU?

Kurs Plany Egzystencji pozwoli Ci:

 • Nawiązać relację z Duchem Matki Ziemi i świetlistymi istotami, jakimi są rosnące wokół drzewa.
 • Zacząć świadomie korzystać z ich mądrości i wsparcia, na każdym etapie swojego życia.
 • Rozwinąć w sobie pozazmysłową uważność i sięgnąć do wiedzy swoich Przodków. Odkryć, jakie umiejętności zakodowane są w twoim rodowym DNA.
 • Aktywować i wykorzystywać w swoim życiu kryształy.
 • Zaprosić do siebie wielkie duchy totemicznych zwierząt i rozpoznać, które z nich jest energetycznie przypisanym zwierzęciem Twojej mocy.
 • Nauczyć się jak przywołać do siebie Duchowych Przewodników, Archanioły, Anioły, Wniebowstąpionych Mistrzów i inne świetliste Istoty w wibracji Piątego Planu Egzystencji. Dzięki bliskim z nimi kontaktom, będziesz mieć okazję aby poszerzyć perspektywę dotychczasowego widzenia siebie i otaczającego Cię świata. Odebrać lekcje, doświadczyć wglądów, poznać mądrości niedostępne w ziemskich wymiarach.
 • Uświadomić sobie czym tak naprawdę są Prawa Szóstego Planu, które scalają Światy i Wszechświaty. Rozpoznać, jaka jest ich natura, rodzaj wibracji i poziom świadomości.
 • Zdobywać kolejne cnoty i wartości, i świadomie wchodzić z nimi w interakcje, aby pracowały dla niezliczonych korzyści.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Gdzie odbywa się kurs?

Kurs Plany Egzystencji odbywa się stacjonarnie w Zielonej Górze, miejscu wskazanym przez Organizatora

Ile dni trwa kurs?

Kurs Plany Egzystencji trwa 5 dni.

Godziny trwania

Zajęcia trwają w następujących godzinach:

 • I-IV dzień – od godz. 10:00 do 17:00
 • V dzień – od godz. 09:00 do 16:00

Każdego dnia zajęć mamy godzinną przerwę na obiad. Organizacja posiłku we własnym zakresie.

Kto może wziąć udział w kursie?

Aby zapisać się i wziąć udział w Kursie Plany Egzystencji, wymagane jest wcześniejsze ukończenie: Kursu Podstawowego, Kursu Zaawansowanego, Kursu Kop Głębiej, Ty i Stwórca, Anatomia Intuicyjna bądź Kursu Podstawowego, Kursu Zaawansowanego, Kursu Kop Głębiej, Ty i Stwórca, Ty i Twój Wewnętrzny Krąg, Relacje ze światem.

Rezerwacja miejsca

Aby zarezerwować miejsce na warsztacie wpłać 300 zł zaliczki na konto podane poniżej.

Cena kursu

Całkowita cena kursu wynosi 2499 zł. Wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł oraz pozostałą kwotę za udział w kursie przelej przed datą jego rozpoczęcia na konto:

Akademia Świadomości s.c.
83 1140 2004 0000 3102 8059 5764

Tytułem wpłaty proszę podać nazwę, datę kursu oraz imię i nazwisko uczestnika.

Uwaga! Najbliższy Kurs odbywa się:

 • Kurs Plany Egzystencji Theta Healing ® Osobiście
Zapisz się na Kurs Plany Egzystencji - aktualnie brak terminu

Co otrzymasz w ramach opłaty za kurs?

 • Książkę Theta Healing Siedem Planów Egzystencji,
 • Zestaw kryształów do pracy w rozkładzie,
 • Międzynarodowy Certyfikat Uczestnictwa wydawany przez Instytut THInK Vianny Stibal Montana, USA,
 • Słodkie przekąski podczas przerw kawowych, herbata, woda.

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.