Skip to main content

Kurs Manifestacja i Obfitość

Zaplanuj podróż w głąb siebie

Cykl warsztatów i kursów

Theta Healing?

Kurs Manifestacja i Obfitość

W ThetaHealing? koncepcja manifestowania jest przekonaniem, że można stworzyć coś w fizyczności, zaprosić do swojego życia używając połączenia ze Stwórcą Wszystkiego Co Jest. Każde stwierdzenie, myśl i działanie znajduje odzwierciedlenie w tym, co manifestujemy w naszym codziennym życiu. Każda decyzja jest podejmowana w lustrzanym odbiciu tego, co postanowiliśmy stworzyć. To, co myślimy i mówimy, ma bezpośredni wpływ na to, czy nasze manifestacje są dla nas korzystne czy nie. Jeśli ciągle mówisz, że jesteś biedny, będziesz. Jeśli ciągle mówisz i myślisz, że jesteś bogaty, będziesz. Niezwykle ważne jest, aby pozostać w pozytywnym nastawieniu, którego bazę stanowią wspierające przekonania i zestaw podświadomych wierzeń.

Prawda jest taka, że sami ??tworzymy własną rzeczywistość i w każdym momencie możliwe jest zamanifestowanie tego, co najlepsze, co świat ma do zaoferowania. Ale najpierw musisz zdecydować, czego chcesz w swoim życiu. Czy marzysz o doświadczaniu życia, którego pragniesz, czy już aktywnie i świadomie działasz aby takie mieć? Wielu ma marzenia, ale ich nie realizuje pomimo wielu starań i poszukiwań.

Podczas tego kursu wykorzystujemy niesamowity kwestionariusz, który pomoże Ci znaleźć wiele zaskakujących i głęboko ukrytych blokad stojących między Tobą a Twoimi celami. Nauczysz się, jak kopać głęboko, aby je uwolnić. Dowiesz się o intencji i Boskim Czasie/Divine Timing, a następnie poznasz, jak sprawić, by wszystko w twoim życiu działało najlepiej dla ciebie. Zostaniesz energetycznie wzbogacony o wszystkie pozytywne nowe Uczucia/Doładowania, których potrzebujesz, aby zapewnić obfitość i dobrobyt w swoim życiu.

Zaplanuj podróż w głąb siebie

SZCZEGÓŁOWA TEMATYKA WARSZTATU

Kurs Manifestacja i Obfitość

Autor Vianna Stibal

Wiele osób próbuje użyć ThetaHealing?, aby uzyskać pełny sukces finansowy bez wcześniejszego wykonywania testów energetycznych w celu znalezienia tego, co może ich blokować. W niektórych przypadkach osoby te denerwują się, gdy nie osiągają natychmiastowych rezultatów. Na tym seminarium nauczysz się, jak usunąć wszystkie możliwe blokady, jak zrobić plan, jak ustalić swoje intencje i podążać za swoimi pomysłami, aby osiągnąć sukces. To nie jest podręcznik szybkiego wzbogacania się, ale raczej uniwersalne narzędzie samopoznania aby w pełni i świadomie wykorzystać potencjał, by stać się bogatym, by kreować dobrobyt we wszystkich aspektach i przestrzeniach swojego życia.

Seminarium dotyczące manifestacji i obfitości ThetaHealing? obejmuje następujące zagadnienia tematyczne:

  • Manifestowanie pobrań/doładowań w stanie Theta:
  • Jak blokady obfitości rzadko dotyczą pieniędzy
  • Ćwiczenia na usuwanie blokad i uwalnianie negatywnych przekonań:
  • Ćwiczenie: Boski czas /Divine Timing
  • Ćwiczenie: Pamiętaj swoją przyszłości
  • Ćwiczenie: Jak stworzyć swoją przyszłość z siódmego planu i manifestować najlepszy sposób i dla najwyższego dobra
  • Ćwiczenie: Pobłogosław swoje pieniądze

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Warsztat odbywa w formacie online na żywo, poprzez aplikację Zoom i/lub stacjonarnie
Czas trwania: 2 dni

Godziny trwania

Zajęcia trwają w następujących godzinach:
I dzień – godz. 14:30-21:30
II dzień – godz. 14:30-21:30
z godzinną przerwą obiadową każdego dnia.

Koszt

Całkowita cena wynosi 980 zł. Wpłat można dokonywać na następujące konto:

Akademia Świadomości s.c.
97 1140 2004 0000 3602 8440 7949

Tytułem wpłaty proszę podać nazwę i datę kursu oraz imię i nazwisko uczestnika.

Wpłata zaliczki w wysokości 300 zł jest rezerwacją miejsca na warsztacie.

Uwaga! Najbliższy kurs Manifestacja i Obfitość odbywa się:

  • 10-11.02.2023 Kurs Manifestacja i Obfitość Theta Healing ? Online Na Żywo
Zapisz się na Kurs Manifestacja i Obfitość w terminie 10-11.02.2023

Ważne! Warunkiem koniecznym udziału w Kursie Manifestacja i Obfitość jest ukończenie następujących kursów:

Cena zawiera

  • Skrypt Theta Healing? Manifestacja i Obfitość – wersja elektroniczna,
  • Międzynarodowy Certyfikat Uczestnictwa wydawany przez Instytut THInK Vianny Stibal Montana, USA.

INFORMACJA DOT. MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH: 

Uczestnicy biorący udział w kursie stacjonarnie, w Zielonej Górze, materiały szkoleniowe w wersji papierowej otrzymują po przybyciu na miejsce wydarzenia.

W przypadku uczestnictwa online, na Zoom – materiały szkoleniowe w wersji papierowej wysyłane są na terenie Polski za pośrednictwem przesyłki kurierskiej. W przypadku zapisu na kurs tuż przed terminem jego rozpoczęcia lub w przypadku miejsca zamieszkania poza granicami Polski – materiały dostarczane są w wersji elektronicznej.

 

Technika ThetaHealing? nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing? z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing?, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing? nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer? nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.