Skip to main content

Kurs Relacje ze Światem

Cykl warsztatów i kursów
Theta Healing®

Kurs Relacje ze Światem

Seminarium dotyczące relacji ze światem ThetaHealing® koncentruje się na konkretnych kulturach i przekonaniach, aby przywołać do światła świadomości obecne i przeszłe problemy związane z rasami, religiami i ludźmi. Kiedy te kwestie wyjdą na światło dzienne, ukryta nienawiść i uraza, które sięgają nierzadko stuleci, zostaną uwolnione.

Pozwoli to uczestnikom tego niezwykłego warsztatu przyjąć i zaakceptować ludzi i kultury świata z prawdziwą bezwarunkową miłością. Jest to tym bardziej ważne dzisiaj, kiedy na całym świecie toczą się konflikty zbrojne, zatargi, akty agresji i terroryzmu.

Uczniowie podczas tego pięciodniowego seminarium wezmą udział w praktycznej pracy z przekonaniami, aby znaleźć i uwolnić negatywne uczucia i programy innych kultur oraz ludzi na całym świecie.

Kurs Relacje ze Światem

Autor Vianna Stibal

W dzisiejszych czasach świat stał się znacznie mniejszym miejscem. Dzięki podróżom samolotem i epoce informacyjnej znacznie łatwiej jest nawiązać kontakt między kulturami. Z tego powodu mamy pilną potrzebę zrozumienia i zaakceptowania innych kultur.

Studenci, którzy wzięli udział w pierwszym seminarium poświęconym stosunkom ze światem, byli zaskoczeni, jak wiele negatywnych, nieświadomych myśli, uczuć i emocji wyszło na światło dzienne podczas sesji Pracy z Przekonaniami. W wielu przypadkach były to przekonania genetyczne (przodków), związane ze strachem, nienawiścią i złością wobec innych krajów, ziem i ich mieszkańców, o których istnieniu nie mieli pojęcia.

Seminarium dotyczące relacji ze światem jest potężnym narzędziem do usuwania wewnętrznych i zewnętrznych konfliktów zakodowanych w sobie z innymi.

W seminarium można wziąć udział OSOBIŚCIE lub ONLINE.

Kurs Relacje ze Światem pozwoli Ci:

 • znaleźć i zmienić ukryte przekonania związane z uprzedzeniami i nienawiścią,
 • pogłębić praktykę pracy z urazą poprzez uwalnianie jej i związanych z nią podświadomych korzyści w wibracji bezwarunkowej miłości,
 • otworzyć się na przyjęcie niesamowitych darów, które otrzymałaś(eś) od swoich przodków, a zakodowane w twoim DNA,
 • otrzymać wiele wpojeń i aktywacji dotyczących rozwoju twoim relacji z narodami, rasami, krajami, wyznaniami,
 • spojrzeć głęboko w głąb zapisów swojej linii rodowej pod kątem zapisanych w niej informacji dotyczących genetycznych wrogów, ludzi, grup, organizacji,
 • i wiele wiele więcej…

Otwórz się na poznawanie świata bez uprzedzeń swoich przodków. Spraw aby każde miejsce do którego się wybierasz, było dla ciebie przyjazne i witało Cię z otwartymi ramionami. Niech każde spędzone w różnych miejscach świata chwile bedą spokojne, pełne uzdrawiających wibracji i wyraźnie odczuwanego wsparcia.

Spotykaj się z ludźmi różnych wyznań, ras i kultur z miłością emanującą z twojego kochającego, wolnego od zranień serca.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Gdzie odbywa się kurs?

Kurs Relacje ze światem odbywa się stacjonarnie w Zielonej Górze, w miejscu wskazanym przez Organizatora

Ile dni trwa kurs?

Kurs Relacje ze Światem trwa 5 dni.

Godziny trwania

Zajęcia trwają w następujących godzinach:

I dzień – 10:00-17:00
II dzień – 10:00-17:00
III dzień – 10:00-17:00
IV dzień – 10:00-17:00
V dzień – 9:00-16:00

Każdego dnia zajęć mamy godzinną przerwę na obiad. Organizacja posiłku we własnym zakresie.

Kto może wziąć udział w kursie?

Aby zapisać się i wziąć udział w Kursie Relacje ze Światem, wymagane jest wcześniejsze ukończenie: Kursu Podstawowego, Kursu Zaawansowanego, Kursu Kop Głębiej.

Rezerwacja miejsca

Aby zarezerwować miejsce na warsztacie należy uiścić 300 zł zaliczki na konto podane poniżej.

Cena kursu

Całkowita cena kursu wynosi 2499 zł. Wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł oraz pozostałą kwotę za udział w kursie przed datą jego rozpoczęcia należy dokonać na konto:

Akademia Świadomości s.c.
97 1140 2004 0000 3602 8440 7949

Tytułem wpłaty proszę podać nazwę, datę kursu oraz imię i nazwisko uczestnika.

Uwaga! Najbliższy Kurs odbywa się:

 • Brak daty – Kurs Relacje ze światem [Osobiście i Online]
Zapisz się na Kurs Relacje ze Światem w terminie - Brak daty

Ważne! Warunkiem koniecznym udziału w Kursie „Relacje ze światem” jest ukończenie następujących kursów:

 • Kurs Podstawowy Theta Healing,
 • Kurs Zaawansowany Theta Healing,
 • Kurs Kop Głębiej Theta Healing

Co otrzymasz w ramach opłaty za kurs?

 • Oficjalny Skrypt Instytutu THInK
 • Międzynarodowy Certyfikat Uczestnictwa wydawany przez Instytut THInK Vianny Stibal Montana, USA,
 • Słodkie przekąski podczas przerw kawowych, herbata, woda.

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.