Skip to main content

Kurs Kop Głębiej

Zaplanuj podróż w głąb siebie
Cykl warsztatów i kursów
Theta Healing®

Kurs Theta Healing® Kop Głębiej

Autor Vianna Stibal

Theta Healing® to rewolucyjna metoda uzdrawiania, której rdzeniem jest praca z przekonaniami. Powstają i utrwalają się one w podświadomości tak samo jak wspomnienia kształtują się w umyśle świadomym. Mają one ogromny wpływ na to jak żyjemy, jaką mamy osobowość, jakie tworzymy więzy rodzinne i jakie mamy relacje z przyjaciółmi czy współpracownikami.

Często bywa tak, że boimy się procesu dokopywania do najgłębiej ukrytych warstw podświadomości i w procesie życia nadpisujemy na nich nowe, które tymczasowo dają nam poczucie zadowolenia i szczęścia. Przykrywamy te rzeczy, które w stanach wzburzenia czy smutku katalizują zalegające w nas obawy, lęki czy frustracje.

Takie postępowanie nigdy nie zastąpi dogłębnej, zmieniającej nas na najgłębszych poziomach, pracy z ograniczającymi nas programami.

SZCZEGÓŁOWA TEMATYKA WARSZTATU

W procesie „kopania głębiej” naszym celem jest doprowadzenie  do sytuacji, w której odkrywamy i uświadamiamy sobie jakie programy, przekonania czy też schematy powodują powstawanie konkretnych ograniczeń czy życiowych problemów. Identyfikujemy, z którego poziomu pochodzą – czy powstały w trakcie obecnego życia, życia naszych przodków czy w trakcie naszych wcześniejszych inkarnacji.

W metodzie Theta Healing® wykorzystujemy do tego moc bezwarunkowej miłości i naszą indywidualną więź ze Stwórcą Wszystkiego Co Jest. Mając świadomość jak dokonać potrzebnych zmian, doprowadzamy do sytuacji, w której niekorzystne przekonania zostają przetransformowane w takie, które nam służą, wspierają, umożliwiają rozwój i powrót do zdrowia i równowagi na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym.

W trakcie tego dwudniowego kursu nauczysz się:

 • pięciu podstawowych kroków w dociekaniu przekonań,
 • co to jest kluczowe przekonanie i jak je rozpoznać,
 • dziesięciu różnych metod zmiany przekonań i rozpoznania w jakiej sytuacji je stosować,
 • kiedy przekonanie zmienić, kiedy rozpuścić w świetle a kiedy użyć jako bodźca do pozytywnej zmiany,
 • jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów, które mogą utrudnić lub wręcz uniemożliwić proces dociekania,
 • jak pracować z przekonaniami, aby ich zmiana była skuteczna i trwała,
 • rozumieć własne zachowania i uświadamiać sobie z jakich przekonań powstają, następnie zrobić to samo dla swoich klientów,
 • jak pracować z przekonaniami aby przenosić do swojego życia wartości, nauki i cnoty, których się na ich podstawie uczysz.

Po ukończeniu kursu „Kop głębiej” będziesz miał/a biegłą umiejętność i doświadczenie w pracy z przekonaniami na czterech poziomach. Nauczysz się jak je szybko lokalizować i zmieniać, jednocześnie likwidując bazę, na której budują się blokady, choroby czy zaburzenia. Przez dwa dni pod kierunkiem instruktora będziesz intensywnie praktykował/a przebywanie w stanie Theta i wykorzystywał/a jego niesamowity potencjał w pracy z przekonaniami. Przez praktykę do mistrzostwa.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Warsztat odbywa w formacie online na żywo, poprzez aplikację Zoom.
Czas trwania: 2 dni

Godziny trwania

Zajęcia trwają w następujących godzinach:
I dzień – godz. 10:00 do 17:00-17:30
II dzień – godz. 9:00 do 16:00-16:30
z godzinną przerwą obiadową każdego dnia.

Koszt

Całkowita cena kursu wynosi 980 zł.
Wpłat można dokonywać na następujące konto:

Akademia Świadomości s.c.
97 1140 2004 0000 3602 8440 7949

Tytułem wpłaty proszę podać nazwę i datę kursu oraz imię i nazwisko uczestnika.
Wpłata 300 zł zaliczki jest rezerwacją miejsca na warsztacie.

Najbliższy kurs „Kop Głębiej” odbywa się:

 • Brak daty – Kurs Kop Głębiej Theta Healing [Osobiście i Online]
Zapisz się na Kurs Kop Głębiej w terminie - Brak daty

Kurs odbędzie się w formie spotkania stacjonarnego na żywo w Zielonej Górze z możliwością uczestnictwa zdalnego przez platformę on-line Zoom.

Ważne! Warunkiem koniecznym udziału w Kursie „Kop Głębiej” jest ukończenie następujących kursów:

Cena zawiera:

 • Książkę Theta Healing® Kop Głebiej,
 • Międzynarodowy Certyfikat Uczestnictwa wydawany przez Instytut THInK Vianny Stibal Montana, USA.

INFORMACJA DOT. MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH: 

Uczestnicy biorący udział w kursie stacjonarnie, w Zielonej Górze, materiały szkoleniowe w wersji papierowej otrzymują po przybyciu na miejsce wydarzenia.

W przypadku uczestnictwa online, na Zoom – materiały szkoleniowe w wersji papierowej wysyłane są na terenie Polski za pośrednictwem przesyłki kurierskiej. W przypadku zapisu na kurs tuż przed terminem jego rozpoczęcia lub w przypadku miejsca zamieszkania poza granicami Polski – materiały dostarczane są w wersji elektronicznej.

 

Technika ThetaHealing® nie jest przeznaczona do diagnozowania, przepisywania, leczenia ani wyleczenia jakiejkolwiek choroby fizycznej lub psychicznej. Korzystanie z Techniki ThetaHealing® z Vianna Stibal lub Certyfikowanym Praktykiem ThetaHealing®, udział w seminarium lub webinarium służy konkretnie do rozwiązywania podstawowych problemów duchowych, które mogą powodować stres. Technika ThetaHealing® nie powinna być interpretowana jako recepta, obietnica korzyści, oświadczenie o wyleczeniu lub gwarancja rezultatów do osiągnięcia. Informacje, instrukcje lub porady udzielone przez ThetaHealer® nie mają na celu zastąpienia kompetentnej profesjonalnej diagnozy i opieki medycznej lub psychologicznej. Nie należy przerywać ani modyfikować obecnie przyjmowanych leków zgodnie z poradą lekarza bez uzyskania zgody lekarza. Jako klient / uczestnik musisz wziąć pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne.