Skip to main content

Test mięśniowy

w metodzie Theta Healing?

Test mięśniowy w metodzie
Theta Healing?

Test mięśniowy, zwany także testem ciała jest używany w metodzie Theta Healing? do uzyskiwania odpowiedzi, czy w naszej podświadomości zapisane są jak na twardym dysku komputera, pewne przekonania i wierzenia. Testujemy co nasza podświadomość uważa za prawdę a co nie.

Test ciała oparty jest na odkryciach w dziedzinie nauki zwanej kinezjologią. Jest to nauka o ruchu ciała człowieka, która twierdzi, że siła mięśni ciała człowieka wzrasta, gdy odpowiedź jest pozytywna i słabnie gdy odpowiedź jest negatywna. Dzieje się tak dzięki temu, że ciało nawiązuje fizyczną komunikację z podświadomością poprzez pole elektromagnetyczne człowieka. Cała Twoje istota – wszystkie doświadczenia, emocje, przekonania, wierzenia Twoje i Twoich przodków przechowywane są w Tobie. Dzięki tej niezwykłej ?bazie danych? ciało zareaguje w odpowiedni sposób na konkretne pytanie poprzez wzmocnienie lub osłabienie mięśni.

Test mięśniowy
Test ciała

Możesz zatem za pomocą pytań w formie zdań twierdzących, sprawdzić co dla Twojej podświadomości jest fałszem bądź prawdą. Jest to bardzo pomocne, gdyż wiedza i poglądy umysłu świadomego nie są spójne z informacjami przechowywanymi w naszej podświadomości.

Zatem jeśli masz na imię Anna i podczas wykonywania testu ciała stwierdzisz ?Mam na imię Anna? – będzie to równe prawdzie w Twojej podświadomości – odpowiedź mięśniowa z ciała wzmocni się – zinterpretujesz ją jako TAK. Alternatywnie jeśli stwierdzisz ?Mam na imię Justyna? – będzie to fałsz dla Twojej podświadomości – odpowiedź mięśniowa będzie osłabiona – interpretujesz ją jako NIE. 

Rodzaje testów ciała

Podczas pracy metodą Theta Healing? najczęściej używamy dwóch poniższych rodzajów testu ciała.

Test kinezjologiczny w parach

Usiądź naprzeciwko osoby, której chcesz wykonać test – nazwijmy ją klientem. Ruchem ręki góra-dół przed swoją klatką piersiową dokonaj zapięcia pola elektromagnetycznego, aby przeprowadzić test poprawnie. Niech klient złączy kciuk i palec wskazujący lub palec serdeczny w kółko. Powiedz klientowi, aby trzymał palce razem ściśnięte. Poinstruuj klienta, aby powiedział ?TAK? i rozciągnij jego palce otwierając tworzone przez nie kółko. Pomimo próby rozciągnięcia palce klienta powinny zostać ściśnięte – nastąpiła reakcja wzmocnienia odpowiedzi mięśniowej z ciała.

Następnie poinstruuj klienta, aby powiedział ?NIE? i ponownie rozciągnij jego palce. Jeśli palce rozłączą się – nastąpiła reakcja osłabienia odpowiedzi mięśniowej z ciała. Teraz poproś klienta aby na głos wypowiedział treść testowanego programu bądź przekonania i rozciągnij jego palce.

Jeśli palce pozostają ściśnięte, wskazuje to, że klient ma dane przekonanie. Jeśli palce rozłączą się, wtedy klient nie ma w podświadomości sprawdzanego przekonania.

Test kinezjologiczny
Test kinezjologiczny
test samodzielny
test samodzielny
test samodzielny

Test mięśniowy samodzielnie

Poproś klienta, aby stanął twarzą w kierunku północnym – nasze ciało wskazuje lepiej gdy ustawione zgodnie z polem elektromagnetycznym Ziemi. Ruchem ręki dół-góra niech zapnie swoje pole elektromagnetyczne, aby przeprowadzić test poprawnie. Oczy zamknięte, ramiona swobodnie wzdłuż ciała.

Poinstruuj klienta, aby powiedział na głos ?TAK?. Ciało powinno przechylić się przy pozytywnej odpowiedzi w przód. Kiedy osoba mówi ?NIE? ciało powinno przechylić się do tyłu, wskazując negatywną odpowiedź. Jeśli osoba nie przechyla się w ogóle lub przy odpowiedzi ?NIE? przechyla się w przód a przy odpowiedzi ?TAK? w tył, najprawdopodobniej jest odwodniona. Podaj klientowi do wypicia wodę (najlepiej ze szczyptą soli) i przeprowadź test ponownie. Jeśli osoba przechyla się do przodu przy odpowiedzi ?TAK? i do tyłu przy odpowiedzi ?NIE??, to test jest poprawny.

Poinstruuj klienta, aby na głos wypowiedział testowane przekonanie i sprawdź, w którą stronę odchyli się jego ciało.

Test ciała

Zachęcam do oglądnięcia krótkiego filmu demonstrującego prawidłowe wykonanie testu ciała.

Przetestuj swoje podświadome przekonania
i uczucia w poniższych stwierdzeniach:

Zasługuję na miłość.
Jestem godzien być w związku.
Zasługuję na życie w obfitości.
Możliwe jest dla mnie mieć pracę, którą kocham.
Jestem godzien aby być zdrowy.

Czy odpowiedź dla któregokolwiek z nich była negatywna?
Może chcesz to zmienić? Jeśli tak, wypróbuj ThetaHealing?.

Umów się na Sesję indywidualną

Zacznij swoją podróż

Daj się zainspirować i naucz się jak uzdrawiać energią bezwarunkowej miłości - najwyższą wibracją we Wszechświecie. Zharmonizuj ciało, umysł, ducha. Zacznij odkrywać ze mną swój niezwykły potencjał.

Skontaktuj się