Skip to main content

Medytacja prowadzona Theta

Czas postawić pierwszy krok w Twojej podróży ku przemianie

Pobierz Medytację Theta

Zapisz się na listę i otrzymaj nagranie medytacji Theta w prezencie. Spowolnij fale mózgowe do częstotliwości Theta i otwórz wrota do swojej podświadomości.

Jakie są korzyści z medytowaniem z tym nagraniem i dlaczego powinieneś je pobrać?

Medytacja prowadzona Theta Healing pozwoli Ci spowolnić swoje fale mózgowe i wejść w stan Theta.

Wrota do Twojej podświadomości w stanie Theta otwierają się pozwalając Ci na eksplorowanie części umysłu, do której na co dzień nie masz dostępu. Znajdują się tam zapisy, których treść oraz jakość determinują aktualny kształt Twojego życia.

Dziś wręczam Ci klucz, który pozwoli Ci rozpoczęcie eksplorowania tego, kim naprawdę jesteś.

Jeśli czujesz, że coś stoi Ci na przeszkodzie do tego, aby żyć w spokoju, radości, zdrowiu i spełnieniu? Nie zwlekaj i zacznij podróż w głąb siebie, aby uwolnić się od blokad w podświadomości i uzdrowić to, co Cię ogranicza w kreowaniu życia, którego pragniesz.

Zapisz się na listę i POBIERZ NAGRANIE z medytacją Theta.

Wszystko, w co wierzysz, w co robisz, myślisz, czujesz, ale też to, czego nie robisz – wynika z zapisów w Twoim podświadomym umyśle. Ich treść oraz jakość determinują kształt Twojego życia. Theta Healing? jest metodą pozwalającą na zmianę tych zapisów zachowując pełną świadomość tego co się z Tobą dzieje.

W zasięgu swojej ręki masz metodę uzdrawiania, którą możesz wykorzystać u siebie, swoich bliskich, a także swoich klientów (jeśli już pracujesz lub chcesz pracować jako uzdrowiciel). Praca metodą Theta Healing? umożliwia uzdrowienie ograniczających Cię przekonań. Pomaga Ci w opuszczeniu schematów, w których utknęłaś/łeś. Odkrywa przed Tobą oraz pomaga rozwinąć umiejętności, o których posiadaniu mogłaś/łeś do tej pory nie mieć pojęcia.

Stan Theta pozwala na odkrycie pełni swojego twórczego potencjału. A to tylko niewielka część jego niezwykłej mocy!

To wszystko prowadzi do przemiany rzeczywistości, której doświadczasz.

Praca z Twoim umysłem podświadomym odbywa się w stanie medytacji, w którą możesz się wprowadzić samodzielnie.

Medytując według metody Theta Healing?  spowalniasz fale mózgowe do częstotliwości Theta. Przebywanie w tym stanie otwiera przed Tobą potężne, niemal nieograniczone możliwości.

Prawa oraz lewa półkula w pełni synchronizują się, dzięki czemu uzyskujesz dostęp do zwiększonego potencjału Twojego umysłu. Stan Theta nazywa się z tego względu stanem geniuszu – dobrze znali go słynni naukowcy i twórcy.

W stanie Theta ?drzwi? do Twojej podświadomości otwierają się – pozwalając na odczyt i przeprogramowanie obecnych w niej zapisów.