Coś o mnie...

Opowiadam, o rzeczach, które odkryłam
podczas wieloletniej podróży
w głąb siebie

O mnie

Instruktor i terapeuta techniki Theta Healing®. Mentalny coach i uzdrowiciel intuicyjny

Nauczyciel holistycznego podejścia do życia i zdrowia oraz praktyk głębokich metod medytacji. Miłośnik naturoterapii i ziołolecznictwa.

Swoją drogę rozwoju świadomości rozpoczęła wiele lat temu podczas licznych podróży po odległych zakątkach świata. W Amazonii pracowała z uzdrowicielami w tradycji Shipibo i Yawanawa. Podczas pobytu w dżungli poznawała moc tamtejszych roślin i ich wielowymiarowy wpływ na ludzki organizm.

Od dwóch lat intensywnie zgłębia tajniki metody uzdrawiania energiami Theta Healing® u jednej z najpotężniejszych uzdrowicielek naszych czasów Vianny Stibal. Jest też studentką dr Joe Dispenzy, nauczyciela specjalizującego się odkrywaniem potęgi i nadprzyrodzonych umiejętności ludzkiego umysłu.

W wieku 21 lat odnalazła swoją bratnią duszę i doświadczyła pięknej drogi macierzyństwa.
Od wielu lat z sukcesem prowadzi firmę rodzinną. Studiowała na Uniwersytecie Ekonomicznym biochemię w biznesie oraz na Uniwersytecie St.Thomas w Minnesocie, USA.

Dziś, jako spełniona kobieta, dzieli się swoją rozległą wiedzą z zakresu rozwoju świadomości i holistycznego uzdrawiania energia. Opowiada, o rzeczach, które odkryła podczas wieloletniej podróży w głąb siebie.

Z pozdrowieniami.

Magdalena Krawiec

Zacznij swoją podróż

Daj się zainspirować i naucz się jak uzdrawiać energią bezwarunkowej miłości - najwyższą wibracją we Wszechświecie. Zharmonizuj ciało, umysł, ducha. Zacznij odkrywać ze mną swój niezwykły potencjał.

Skontaktuj się