Skip to main content

Uświadom to sobie!
Przebudź się!

Odkryj jak Twoje przekonania
i system wierzeń powstrzymuje Cię
od wykreowania życia, którego pragniesz

Sprawdź najbliższe warsztaty i kursy

Nie musisz już dłużej żyć życiem, które nie daje Ci szczęścia.

Przestań zmagać się na codzień z poczuciem braku i trudu. Przestań czuć się samotnie. Przyciągnij do siebie osobę, z którą stworzysz relację opartą na miłości, zaufaniu i wzajemnym szacunku. Ustabilizuj swoją sytuację finansową tak aby nie martwić się o pieniądze w przyszłości. Przestań chodzić do pracy, której szczerze nie znosisz. Odnajdź cel swojego życia, daj się zainspirować.

Teraz jest to bardzo proste. Poznaj technikę Theta Healing®. Zapisz się na warsztaty i pozwól mi nauczyć Cię, co robić by zacząć żyć tak jak tego pragniesz.

Sprawdź najbliższe warsztaty

Dla kogo jest Metoda Theta Healing®?
Metoda uzdrawiania Theta Healing jest dla:

 • Ciebie, jeśli chcesz uzdrawiać ciało, emocje oraz relacje swoje i swoich bliskich,

 • Ciebie, jeśli chcesz rozwinąć swoją kreatywność, twórcze myślenie i nieszablonowe podejście do pracy zawodowej czy relacji, 

 • Ciebie, jeśli marzysz o zmianie sposobu zarabiania na życie i chciałbyś zostać praktykiem techniki Theta Healing by móc przyjmować swoich klientów,

 • Ciebie, jeśli jesteś uzdrowicielem, terapeutą, psychologiem aby rozszerzyć swój dotychczasowy warsztat pracy i skorzystać z metody Theta Healing jako dodatkowego wsparcia,

 • Ciebie, jeśli pragniesz rozszerzyć swoją świadomość i poznać prawdziwą naturę.

  Najważniejsze jednak jest to, że jest to metoda dla wszystkich, gdyż podczas nauki rozwijamy naturalne zdolności, które ma każdy z nas. Sż to umiejątności wrodzone, które na przełomie wieków zostały przez ludzi częściowo utracone i zapomniane. 

Poziomy warsztatów i kursów Theta Healing®

Warsztaty i kursy Theta Healing®

Masterclass Ty i Twoje Relacje

Masterclass Ty i Twoje Relacje

Klasa mistrzowska z cyklu Theta Healing® MasterClass:

Ty i Twoje relacje?

Jedną z najważniejszych rzeczy, dzięki której czujemy się dobrze, żyjąc tu na Ziemi są stworzone przez nas relacje i więzi z innymi ludźmi.
Każdy z nas tworzy swoją unikatową i niepowtarzalną, swoistą dla niego sieć połączeń z innymi istotami oraz otaczającym go światem. Jakość i poziom tych relacji definiuje naszą tożsamość i sprawia, że czujemy się w pewien określony sposób – szczęśliwi, spełnieni, docenieni albo wręcz przeciwnie – samotni, sfrustowani, zmagający się z poczuciem własnej wartości, nieustannie szukający życiowego celu.
Często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo na jakość naszych więzi z innymi ma wpływ nasza relacją z samym sobą.
Osobiście uważam, że jak głęboko jesteś w stanie spotkać się z sobą, tak głębokie relacje jesteś w stanie tworzyć z innymi. Jakie wartości zaprosiłeś do relacji ze sobą, takimi możesz dzielić się z innymi.

W tym miesiącu zapraszam Cię abyś rozpoznał jakimi walorami i wibracjami żyjesz na codzień i na podstawie jakich jakości tworzysz swoje związki.

Podczas tej niezwykłej masterclassy dowiesz się jak zauważyć i usunąć blokady, które uniemożliwiają Ci :

 • stworzenie relacji opartych na miłości, zaufaniu i wzajemnym szacunku,
 • pokochanie samego siebie i zatroszczenie się o siebie,
 • obudzenie w sobie umiejętności powiedzenia nie oraz stawiania jasnych, silnych granic,
 • odzyskanie umiejętności zdefiniowania jakich ludzi potrzebuję w swoim życiu aby czuć wsparcie, troskę i bezpieczeństwo,
 • powrót do swojej mocy i wewnętrznego poczucia kim jestem,
 • zauważenie przestrzeni, które wymagają wzmocnienia i uzdrowienia abyś mógł wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie.
Dowiedz się więcej

Theta Healing® wprowadzenie do metody uzdrawiania energiami [Wydarzenie bezpłatne]

Theta Healing® wprowadzenie do metody uzdrawiania energiami

Podczas warsztatu opowiem o metodzie Theta Healing®, która jest jedną z najpotężniejszych metod uzdrawiania energią. Stosowanie tej metody spowoduje, że odkryjesz swoją wewnętrzną moc poprzez połączenie z energią Stwórcy Wszystkiego Co Jest – nazywaną przez naukowców polem kwantowym.
Daj się zainspirować, zacznij budować swoją osobistą relację ze Źródłem, Esencją, Bogiem, Wszechświatem. Wybierz się ze mną w tą niesamowitą podróż już teraz.

Dowiedz się więcej

Kurs podstawowy Theta Healing® online na żywo

Kurs podstawowy Theta Healing®

Theta Healing® to jedna z najpotężniejszych metod uzdrawiania energia? stworzona przez Vianne Stibal, znana obecnie i praktykowana w ponad 180 krajach s?wiata. Opiera się ona na filozofii łączenia z energia? Stwórcy Wszystkiego Co jest, opisywana? przez naukowców jako energia pola kwantowego.

Dziś masz okazje? zapewnić sobie miejsce na Kursie Podstawowym Theta Healing, w trakcie którego opanujesz tę metodę, i jak każdy, naprawdę każdy- również TY, znajdziesz mnóstwo okazji by praktykować i wykorzystywać ją w swoim życiu.

Theta Healing to technika, która umożliwiła zmianę istnienia i naprawę zdrowia już dziesiątkom tysięcy ludzi. Może pomóc tez? Tobie. Przestań być odtwórcą swojego życia i zacznij kreować swój każdy dzień, spełniaj marzenia, manifestuj obfitość!

W czasie tego niezwykłego warsztatu opanujesz wiadomości z następujących tematów:

 • rodzaje fal mózgowych i ich wpływ na Twój sposób myślenia, podejmowania decyzji i wpływania na emocje,
 • korzyści z przebywania w stanie fal mózgowych Theta,
 • wrota do umysłu podświadomego, pozbywanie się negatywnych emocji takich jak le?k, złość, żal i strach,
 • poziomy przekonań i programów nabytych z linii rodu czy tez? przyswojonych w dzieciństwie, usuwanie negatywnych i zastępowanie pozytywnymi,
 • Centra Energetyczne, ich funkcja oraz wpływ na zdrowie fizyczne i emocjonalne,
 • koncepcja Siedmiu Plano?w egzystencji jako klucz do zrozumienia naszego miejsca we wszechświecie,
 • przewodnicy duchowi i sposoby komunikacji z nimi w celu zapewnienia sobie ich codziennego wsparcia i pomocy,
 • przyciąganie do swojego życia Bratniej Duszy, partnera biznesowego, nauczyciela,
 • możliwość zmiany, naprawy genów i aktywacji programów młodości na poziomie DNA,

i wiele wiele więcej….

Dowiedz się więcej

Kurs zaawansowany Theta Healing® online na żywo

Kurs zaawansowany Theta Healing®

Podczas tego trzy dniowego kursu odkryjesz bardziej zaawansowane i szybsze techniki, które możesz z łatwością zastosować podczas procesu uzdrawiania. Spowalniając swoją częstotliwość fal mózgowych do poziomu Theta uwolnisz ze swojego życia urazy, poczucie bycia odrzuconym i trzymane w ciele żale. Zapewni to większą przejrzystość myślenia i szybszy rozwój świadomości.
Poprzez połączenie się z energią kreacji będziesz w stanie uwolnić większość blokad, które mogą hamować Twoje uzdrawianie i Twoje umiejętności uzdrawiania innych.
Pogłębisz rozumienie i czucie Siedmiu Planów Egzystencji, które znajdują się dookoła nas. Dowiesz się jak usunąć stare śluby, przysięgi, pakty i zobowiązania, które ograniczają Twoją wolę. Praktykując nowe ćwiczenia nauczysz się nowych potężnych metod uzdrowień, będzie to m.in:”Uzdrawianie dziecka w łonie” i „Uzdrawianie połamanej duszy”.

Dowiedz się więcej

Kurs Ty i Stwórca online na żywo

Kurs Ty i Stwórca

Kiedy uczysz się jak wchodzić i pozostawać przez dłuższy czas w stanie Theta zaczynasz odbierać wiadomości i pozyskujesz informacje, które pochodzą od boskiej energii, która przepływa przez wszystko co nas otacza? Stwórcę Wszystkiego Co Jest.
Podczas tego kursu poznasz odpowiedź na zadawane bardzo często przez studentów pytanie: Skąd mam wiedzieć, czy informacje, które słyszę pochodzą od Stwórcy czy są to tylko moje własne myśli? Pełne uświadomienie uzyskasz wówczas gdy poznasz i zrozumiesz siebie.
Podczas kursu Ty i Stwórca nauczysz się jak rozpoznawać siebie i własne myśli na subtelnych poziomach. Zrozumiesz jak pracuje Twoja podświadomość i jak automatycznie próbuje rozwiązywać problemy. Weźmiesz świadomie ster w swoje ręce. Poznasz różnicę pomiędzy komunikowaniem się ze swoją podświadomością, wyższym Ja i energią Stwórcy.

Dowiedz się więcej

Kurs Ty i Twój Wewnętrzny Krąg® Online Na Żywo

Kurs Ty i Twój Wewnętrzny Krąg

Stale się rozwijamy i ewoluujemy, a podczas procesu wzrostu bardzo ważne jest posiadanie silnego systemu wsparcia i relacji z ludźmi wokół nas. Tylko z odpowiednim wsparciem możemy w życiu pewnie iść przed siebie.

Ten kurs naprawdę zmieni Twoje życie i przygotuje cię do pójścia naprzód, dając ci jasność i rozeznanie, kto powinien być częścią twojego wewnętrznego kręgu. Nauczysz się także jak pracować ze sobą, aby zacząć przyciągać ludzi o właściwych i podobnych poglądach, aby stali się częścią Twojego wewnętrznego kręgu.

Kurs Ty i Twój Wewnętrzny Krąg został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci osiągnąć sukces w każdym aspekcie Twojego życia, abyś świadomie potrafił umieścić wokół siebie odpowiednich ludzi, wiedząc, kto powinien być Twoim najlepszym przyjacielem. Kurs ten pomoże Ci uświadomić sobie jakie cechy powinni mieć skupieni wokół Ciebie ludzie, by mogli zapewnić Ci wsparcie, pomoc i warunki do rozwoju. Zrozumiesz także jak przyciągnąć do swojego życia osoby, dla których Ty możesz stać się najlepszym przyjacielem i wsparciem.

Dowiedz się więcej

Kurs Kop Głębiej® Online Na Żywo

Kurs Kop Głębiej

Theta Healing® to rewolucyjna metoda uzdrawiania, której rdzeniem jest praca z przekonaniami. Powstają i utrwalają się one w podświadomości tak samo jak wspomnienia kształtują się w umyśle świadomym. Mają one ogromny wpływ na to jak żyjemy, jaką mamy osobowość, jakie tworzymy więzy rodzinne i jakie mamy relacje z przyjaciółmi czy współpracownikami.

Często bywa tak, że boimy się procesu dokopywania do najgłębiej ukrytych warstw podświadomości i w procesie życia nadpisujemy na nich nowe, które tymczasowo dają nam poczucie zadowolenia i szczęścia. Przykrywamy te rzeczy, które w stanach wzburzenia czy smutku katalizują zalegające w nas obawy, lęki czy frustracje.

Takie postępowanie nigdy nie zastąpi dogłębnej, zmieniającej nas na najgłębszych poziomach, pracy z ograniczającymi nas programami.

Dowiedz się więcej

Zacznij swoją podróż

Daj się zainspirować i naucz się jak uzdrawiać energią bezwarunkowej miłości - najwyższą wibracją we Wszechświecie. Zharmonizuj ciało, umysł, ducha. Zacznij odkrywać ze mną swój niezwykły potencjał.

Skontaktuj się