Skip to main content

Jednym z najważniejszych aspektów jeśli chcesz zamanifestować nowe rzeczy w swoim życiu, jest uświadomienie sobie co dokładnie ma to być i jak to wykonać żeby było skuteczne.

 

Pamiętaj żeby zawsze manifestować dla swojego najlepszego dobra i w najlepszy dla Ciebie sposób. Jeśli pragniesz pieniędzy, przyciągnij je poprzez wykreowanie najlepszej sytuacji, w której się pojawią. Na przykład, jeśli chcesz sto tysięcy na swoim koncie bankowym, nie chciałbyś otrzymać ich z ubezpieczenia, bo uległeś wypadkowi, prawda?

Oto kilka zasad, który są ważne podczas procesu manifestacji:

  1. Kreujesz swoją własną rzeczywistość.
  2. Pomyśl zanim o coś poprosisz.
  3. Możesz manifestować tylko do swojego życia.
  4. Bądź dokładny w tym co chcesz przywołać i w jaki sposób.
  5. Bądź uważny w formułowaniu myśli i słów, gdyż mogą urzeczywistnić się w Twoim życiu bez względu na to czy są dobre czy złe. To co mówisz i myślisz wpływa na to co przyciągasz do swojego życia.
  6. Uświadom sobie, że na pewnych poziomach przekonań możesz mieć blokady energetyczne w postaci wierzeń, lęków i przekonań, które uniemożliwią aby manifestacja się urzeczywistniła.
  7. Zauważ, że manifestować należy w pozytywnych emocjach, miłości, wdzięczności i harmonii. Mam to już teraz!!!
  8. Nie manifestuj, że chcesz być jak ktoś inny; skup się raczej, na intencji, że jesteś najlepszą wersją siebie.

Jeśli manifestujesz będąc w stanie fal mózgowych Theta, Twoje szanse na sukces wzrastają do 80%-90%. Jeśli tylko mówisz o rzeczach, których pragniesz prawdopodobieństwo ich spełnienia wynosi ok. 30%-40%. Jeśli dodatkowo wizualizujesz cały proces szanse wzrastają do 50%.